cennik

Cennik na czas pandemii:

Zajęcia online odbywają się na podstawie karnetów, które oczywiście upoważniają Was do takiej ilości spotkań na jaką macie ochotę, oraz do odtwarzania zapisanych zajęć w późniejszym terminie.

Jeśli jednak nie chcecie/ nie możecie korzystać z takiej formy zajęć ważność wykupionych przed pandemią karnetów oczywiście zostanie przedłużona o okres zawieszenia zajęć.

Rozumiem, że nie tylko ja zamykając studio straciłam źródło dochodu, więc nie czujcie się zobowiązani. Jeśli jednak taka forma praktykowania Wam się podoba i macie możliwość, to można wykupić karnet online open- w cenie 90 zł za miesiąc 🙂

Mam nadzieję, ze ten trudny czas szybko minie i wkrótce wrócimy do praktyki w studio

Osoby, które zechcą wykupić karnet proszę o kontakt.

 

 

 

 

Poniższy cennik będzie obowiązywał od 20 stycznia 2020.

Karnet na 4 wejścia ważny miesiąc 90 zł.
Karnet na 8 wejść ważny miesiąc 135 zł
Karnet OPEN ważny miesiąc 170 zł
Karnet kwartalny na 8 wejść do wykorzystania przez 3 miesiące 180 zł
Pojedyncze wejście 30 zł
Pojedyncze zajęcia dla mam z dziećmi i pań w ciąży 25
Karnet na zajęcia dla mam z dziećmi i pań w ciąży 100
  • Pierwsze zajęcia grupowe w Studio 10 zł. Nie dotyczy to zajęć dla Mam i Ciążowych
  • Karnety wystawiane są imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Jednak w wyjątkowych przypadkach, po uzgodnieniu z prowadzącą można skorzystać wspólnie z tego samego karnetu.

Osoby, które ukończyły 65 lat mogą skorzystać z 10% zniżki na zajęcia Aktywny Senior (zniżka na inne zajęcia grupowe po uzgodnieniu z prowadzącą)

Karnet obowiązuje przez 30 dni od daty wykupienia, niewykorzystane zajęcia przepadają!

  • W wyjątkowych sytuacjach (długotrwała choroba, planowany wcześniej wyjazd etc.) proszę o informację- życie pisze różne scenariusze- trzeba być otwartym i znajdować rozwiązania w każdej sytuacji:)
  • Jeśli zajęcia nie odbędą się z winy Studio zostaną one dodane do terminu ważności karnetu.
  • Święta i dni ustawowo wolne od pracy są podczas zakupu karnetu uwzględniane i automatycznie doliczane do okresu jego ważności.

<iframe src=”https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTfQTTB8uqrajECCOvfhoIdkUg129abS4zdWpeBxN1m9JfHarmfdICKsLW0_i-SR14l9b7MsNJ85y5F/pub?embedded=true”></iframe>