cennik

Cennik

Poniższy cennik będzie obowiązywał od 01. 09. 2021

Karnet na 4 wejścia ważny miesiąc 110 zł.
Karnet na 8 wejść ważny miesiąc 170 zł
Karnet na zajęcia Aktywnie w ciąży- 4 wejścia 150 zł
Karnet kwartalny na 8 wejść do wykorzystania przez 3 miesiące 220zł
Pojedyncze wejście 35 zł
Pojedyncze wejście na zajęcia Aktywnie w ciąży 40 zł

Zajęcia online odbywają się na podstawie karnetów na zajęcia w studio, które, upoważniają Was oczywiście do takiej ilości spotkań na jaką macie ochotę, oraz do odtwarzania zapisanych zajęć w późniejszym terminie. Wszystkie zajęcia, które odbyły się od kwietnia 2020 pozostają do Waszej dyspozycji.

  • Pierwsze zajęcia grupowe w Studio 25 zł. Nie dotyczy to zajęć dla Mam i Ciążowych- te zajęcia są płatne od pierwszego spotkania.
  • Karnety wystawiane są imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Jednak w wyjątkowych przypadkach, po uzgodnieniu z prowadzącą można skorzystać wspólnie z tego samego karnetu.

Osoby, które ukończyły 65 lat mogą skorzystać z 10% zniżki na zajęcia grupowe. Upominajcie się proszę 🙂

Karnet obowiązuje przez 30 dni od daty wykupienia, niewykorzystane zajęcia przepadają!

  • W wyjątkowych sytuacjach (długotrwała choroba, planowany wcześniej wyjazd etc.) proszę o informację- życie pisze różne scenariusze- trzeba być otwartym i znajdować rozwiązania w każdej sytuacji:)
  • Jeśli zajęcia nie odbędą się z winy Studio zostaną one dodane do terminu ważności karnetu.
  • Święta i dni ustawowo wolne od pracy są podczas zakupu karnetu uwzględniane i automatycznie doliczane do okresu jego ważności.

<iframe src=”https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTfQTTB8uqrajECCOvfhoIdkUg129abS4zdWpeBxN1m9JfHarmfdICKsLW0_i-SR14l9b7MsNJ85y5F/pub?embedded=true”></iframe>